Google Facebook Twiter Flickr

Cyklon

NOČNÍ MTBO / OB / O-DUATLON
Orientační závod dvojic na 5 hodin

3/11/2018/od 17 h
Týmy
  1. 18:00 Čelovky Lucifer / EPO (P) (MTBO)
    Petr Dvořák (Praha), Petr Pruner (Praha)
  2. 17:59 Lazar s alzheimerem (P) (MTBO)
    Stepan Aubrecht (Liberec), TBD (TBD)
  3. 17:58 Chromý koně (P) (MTBO)
    Petr Marusič (Praha), Vladimír Zborník (Příbram)
  4. 17:57 HADI (P) (MTBO)
    Michal Hnilička (Kaplice), Saša Kárová (Kaplice)
  5. 17:56 Horská Smečka (P) (MTBO)
    Martin Holas (Vrchlabí), TBD (TBD)
  6. 17:55 Turtle team (P) (MTBO)
    Karel Rampouch (Česká Lípa), Veronika Šírlová (Česká Lípa)
  7. 17:54 GŘF Emperors (P) (MTBO)
    Martin Ivanek (Freedland / Praha), Filip Kutina (Trutnov)
  8. 17:53 AY Praha (P) (OB)
    Marek Hora (Praha), Ladislav Hora (Praha)
  9. 17:52 Skialp (P) (MTBO)
    Olda Novák (Praha), Iva M. (Praha)
  10. 17:51 Fox On Bike (P) (MTBO)
    Martin Souček (Beroun), TBD (Beroun)
  11. 17:50 WC Pivson Praha - Berušky (P) (OB)
    Tomáš Vitásek (Praha), Nikola Brabcová (Praha)
  12. 17:49 Natrhnem vám řiť! (P) (MTBO)
    Jakub Konečný (Jabko n.Nisou), Jaroslav Gottvald (Jabko n.Nisou)
  13. 17:48 Křováci (MTBO)
    Karel Pros (Kolín), Petr Skácel (Kolín)
  14. 17:47 Šerpové z polabí (P) (MTBO)
    Tomáš Bártl (Nymburk), Jonáš Bártl (Nymburk)
  15. 17:46 BBC1 (P) (MTBO)
    Marek Henych (Praha), Petr Sedláček (Praha)
  16. 17:45 BBC2 (P) (MTBO)
    Jaroslav Slunčík (Praha), Michal Franěk (Praha)
  17. 17:44 NO (number one) (DUATLON)
    Karel Blažek (Hradec), Michal Plášek (Hradec)
  18. 17:43 Kryštof 6 (MTBO)
    Marek Šťastný (Hradec Králové), Jiří Krapáč (Hradec Králové)
  19. 17:42 Margl & KPC Praha (P) (MTBO)
    Tomáš Navrátil (Praha), Pavel Macháček (Vrané nad Vltavou)
  20. 17:41 Kráťa na Procházce (P) (DUATLON)
    Tomáš Kratochvíl (Praha), Barbora Procházková (Líbeznice)
  21. 17:40 I slepá veverka najde voříšek (P) (MTBO)
    Lucie Nosálová (Praha), Michal Borák (Praha)
  22. 17:39 BikeLiveClub (P) (MTBO)
    Martin Kramar (Praha), Dan Boubin (Praha)
  23. 17:38 Šviháci lázeňští (MTBO)
    Karel B (Jeseník), Michal C (Jeseník)
  24. 17:37 SRV 1897 Sebnitz (P) (MTBO)
    Katka Ludvíková (Sebnitz), Michaölski Kazimierski (Sebnitz)
  25. 17:36 FESt pivaři (P) (MTBO)
    Martin Jiřička (Krhanice), Jiří Marek (Pardubice)
  26. cyklo vysoké (MTBO)
    Šikola Martin (Vysoké nad Jizerou), Richtrmoc Petr (Nelahozeves)

Partneři

Organizační tým

Sponzoři