Google Facebook Twiter Flickr

Krkonošský survival

NIGHT MTBO / OB / O-DUATLON
Orientační závod dvojic na 5 hodin

headline_third
Teams
  1. Čelovky Lucifer / EPO (P) (MTBO-5)
    Petr Dvořák (Praha), Petr Pruner (Praha)
  2. GŘF Emperors (P) (MTBO-5)
    Martin Ivanek (Freedland / Praha), Filip Kutina (Trutnov)
  3. Lazar s Alzheimerem (P) (MTBO-13)
    Radovan Čížek (Rokycany), Štěpán Aubrecht (Liberec)
  4. cyklo Vysoké (MTBO-13)
    Šikola Martin (Vysoké nad Jizerou), Richtrmoc Petr (Nelahozeves)
  5. Tým X (P) (O-DUA)
    Petra Veškrnová (České Budějovice), Monika Bílá (Praha)
  6. Coffeebikers (P) (MTBO-8)
    Jan Kapal (Velké Popovice), Martin Lichtenberg (Velké Popovice)
  7. Špatně Vidím (P) (MTBO-5)
    Karel (Česká Lípa), Zdeněk (Lindava)
  8. Margl & KPC Praha (P) (MTBO-5)
    Tomáš Navrátil (Praha 6), Pavel Machaček (Vrané nad Vltavou)
  9. BRATŘI V BIKU (P) (MTBO-5)
    Viktor Slavík (Řeporyje), Zdeněk Sedláček (Praha)
  10. Na Moraváčky (P) (MTBO-13)
    Michal Rohlík (Trutnov), Jan Mahovský (Vlčí)
  11. Kde je sever (P) (MTBO-13)
    Michal Votava (Drnovice), Erik Votava (Drnovice)
  12. Ž3 Sport Náchod (P) (MTBO-13)
    Michal Žák (Náchod), Pavel Pecold (Kramolna)
  13. Apartmány Rokytnice.cz (P) (MTBO-5)
    Filip Klozar (Praha), David Poláček (Praha)
  14. EPO Sába s Protivkou (P) (MTBO-13)
    Tomáš Protiva (Praha 14), Sabina Hliněnská (Praha 7)
  15. Co není v hlavě, musí být v nohách (P) (MTBO-5)
    Jakub Klapka (Říčany), Pavel Šťastný (Praha 10)
  16. BBC 1 (P) (MTBO-5)
    Marek Henych (Praha), Radek Slavík (Brandýs nad Labem)
  17. BBC A (P) (MTBO-5)
    Michal Panuška (Praha), Petr Sedláček (Praha)
  18. BBC A1 (P) (MTBO-5)
    Jaroslav Slunčík (Praha), Michal Franěk (Praha)
  19. Šnekparta (MTBO-5)
    Matěj Koukl (Praha), Tomáš Bauer (Praha)
  20. Skialp nad Hrobem (P) (MTBO-13)
    Iva Macholdova (Praha), Oldrich Novak (Praha)
  21. Pečená šiška (MTBO-5)
    Michal Žižka (Přílepy), Vendula Pekárková (Janské Lázně)
  22. Plyšáci pražští (P) (O-DUA)
    Pavlína Kučíková (Praha), Michal Hroch (Praha)
  23. Bloudivci (P) (MTBO-13)
    Jan Kindl (Lány), Jaroslav Fišer (Rynholec)
  24. RYBAŘÍCI (P) (MTBO-13)
    Ivo Rybář (Rynholec), Martina Rybářová (Rynholec)
  25. Ztratil a Nedojel (P) (MTBO-5)
    Martin Jiřička (Krhanice), Aleš Kozel (Krhanice)
  26. EPO Tom a Terka (P) (MTBO-13)
    Tomáš Tesař (Říčany), Terezka Drábková (Praha)
  27. Bludníčci (P) (MTBO-5)
    Daniel Síbrt (Brandýs nad Labem), Martin Žížala (Benešov)
  28. Bratr a sestra v Biku (P) (MTBO-5)
    Lenka Sedláčková (Praha), Martin Forejt (Praha)
  29. Sami v lese poprve (P) (O-DUA)
    Radka Kozlova (Praha), Jakub Vencl (Praha)

Partners

Organizers

Sponsors