Horská orientační hra

Podzimní cyklo orienťák

Vítězové letošního cykloorienťáku vyhrají startovné na Krkonošský_sur­vival_2017.

NOČNÍ MTBO – CYKLON 2016

5.11.2016 17:00

Roudnice v Krkonoších, horská chata Kara

GPS = 50°40'26" 15°30'44"

Zobrazit letáček

Článek nejen o CYKLONu a noční cyklistice naleznete zde.

PŘIHLÁSIT SE MŮŽETE I NA MÍSTĚ, TEDY V SOBOTU DO 15:00

Závod dvojic s limitem 5 hodin, při kterém si každý tým volí vlastní trasu (scorelaufový princip). Je tedy vhodný jak pro cyklistické pohodáře, tak pro rychlíky. Podobně jako Bike Adventure. Kontrolní body s různými bodovými hodnotami budou umístěny na „jednoduchých“ místech, orientačně těžké či lehké si to uděláte pouze špatnými postupy mezi kontrolami. Až na výjimky leží body vedle alespoň 2m širokých cest nebo stezek.

Prezentace a vydání map v sobotu od 15:30. Start první dvojice (poslední přihlášená) bude na Kaře v sobotu v 17hod, její předpokládaný čas v cíli je 22hod. Takže celé potmě. První přihlášení startují jako poslední v 18:00 s časem v cíli 23:00. Přesný čas ostatních bude poměrně rozpočítán. Týmům ho zašleme nejpozději 24hod před závodem na e-mail a tlf. číslo uvedené v přihlášce.

CYKLISTICKÁ PŘILBA JE POVINNÁ!

Oproti jiným akcím můžete využít drobné vylepšení – ONLINE POČÍTÁNÍ BODŮ. A mít tedy možnost dozvídat se aktuální pořadí v průběhu závodu. Po zaslání jednoduché SMS se dozvíte Vaše pořadí a počet bodů, stejná data o týmu před i za Vámi a také o týmu na 1. pozici. PROTO SE VYPLATÍ STARTOVAT CO NEJPOZDĚJI (= PŘIHLÁSIT SE CO NEJDŘÍVE). Čím dříve totiž odstartujete, tím více budou zkreslené údaje o Vašem okamžitém (průběžném) umístění.

U všech stanovišť dostáváte prémiové body dle toho, kolikátí v pořadí jste toto místo navštívili. První dostane o 25% bodů za stanoviště víc, ostatní pak odstupňovaně méně (v závislosti na počtu účastníků). Systém bere v úvahu čas Vašeho startu, ne čas startu prvního týmu.

Startovné při platbě do 31.9.2016 je 150Kč za osobu. Poté 200Kč/os. Zahrnuje i jednu voděodolnou mapu pro dvojici. Číslo účtu zašleme po obdržení přihlášky. Při platbě po 20.10. nedostanete mapu ve voděodolné verzi. Kontroly si můžete zakreslit také do vlastní mapy.

Kontakt na chatu KARA najdete v odkazu ORGOVÉ, její souřadnice jsou v okně této stránky. Za 100Kč/os můžete přespat i v jídelně na zemi, ve vlastním spacáku. Místa je ale třeba také rezervovat předem! DOPORUČUJEME zavítat na stránku „DISKUZE“ na tomto webu. Objevíte zde odpovědi na otázky, případně zajímavosti z příprav.

Odkazy: