Na kopci952b
lkoforce-6900b
GŘF Emperors-7286b

2013

Ideální počasí s parádnimi výhledy přilákalo 23 dvojčlenných týmů. Celkovými vítězi se stala dvojice Myro Kovář a Eva Zamrzlová. Přestože měli o 2 kontroly méně než druhý (mužský) tým EPO PEPO a o několik set bodů méně, tak díky dojezdu s pouze 3 minutovým zpožděním limitu přeci jen zvítězili. Zdržení druhého týmu 26 minut již bylo na bodech citelně znát. M(uži), (mi)X a Z(eny) značí kategorii.

2012

Letošního MTBO se zúčastnilo 19 dvoučlenných týmů. Při závodě měli za úkol během 5 hodin "posbírat" maximum bodů na jimi vybraných kontrolách (celkem jich bylo 19), přičemž na 9 z nich dostávali 33 až 1% (bodové hodnoty kontroly) navíc, podle rychlosti příjezdu na místo. Nižší bodové hodnocení některých týmů je zapříčiněno pozdním příjezdem do cíle.

2010

Pětihodinový orienťák na kolech (scorelauf), bez šifer. Po vzoru šifrovací HOH měla polovina z celkem 20 stanovišť prémie za rychlost (pořadí) jejich navštívení. Předpověď počasí odradila mnoho přihlášených, jako vždy v průběhu hry nepršelo. Letos soutěžil (a zvítězil) i mistr republiky v extrémním závodě (přírodním víceboji)

1.JOVI team
2.MTB-17-X
3.Polka dancers

2009

Tentokráte proběhla HOH jako orientační závod na kolech, bez šifer. Po vzoru šifrovací HOH měla některá stanoviště prémie za pořadí jejich navštívení.

1.Perníkáři (taky už by je mohl někdo přijet na tu bednu vystřídat)